Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kemp Orion- Roudná

25. 7. 2008

 KEMP ORION- ROUDNÁ

Obrazek

 V pátek dopoledne pro nás přijela teta Denisa s klukama - se Speedou a s Wilíkem, a jelo se na prodloužený víkend do kempu Orion v Roudný u Soběslavi!! Kde se konala choďácká akce.. Byli jsme ubytovaní v chatce a co nejdřív nás paničky šli vyběhat do lesa a na louku, která byla hned za chatičkama.. Kousek taky byl rybník.. Takže pro nás psy, paráda!

Obrazek

Vykoupali jsme se a vyřádili co jen to šlo.. Pak paničky měli čas v klídku vybalit.. A pokecat s dalšími páníky choďáků... 

Druhý den nás čekala klubová výstava. Hned z rána tedy všichni česali své psíky a štelovali stoličky, aby co nejlépe viděli.. :) Naše paničky bohužel v tom shonu se museli  ještě stěhovat do jiné chatky.. Ale všechno proběhlo v pohodě. Když jsem šel na řadu já s paničkou, bylo teda hrozné vedro, sluníčko mi pražilo na kožich a to já nerad.. V kruhu -mezitřída - jsme byli celkem 3 psi. Trochu jsem paničku zlobil, když jsem měl ukázat panu rozhodčímu zuby.. Ale pak jsem docela hezky běhal.. Rozhodčí byl mimochodem : Leoš Jančík. Nechal nás docela dost dlouho běhat a asi jsem se mu líbil.. Získal jsem V1, a titul CAC !!!     

Panička měla hroznou radost! Rozhodčí nás pochválil, ale že ještě pujdem o klubovýho vítěze.. Takže jsme ještě chvilku čekali..

Obrazek

Klubovýho vítěze jsme nevyhráli, trochu jsem tam už zlobil..a otáčel se za Speedou.. Ale to neva, protože jsme stejně slavili! Klubovýho vítěze vyhrál náš kámoš Speeda!! Takže velká gratulace!Obrazek Úspěchy s námi slavil i náš pan chovatel Košan.

A i můj tatínek s kterým jsem se vyfotil, abyste mohli porovnat jak se mu podobám.. Prý musíme víc s paničkou trénovat a možná.. příští rok... to bude lepší.. Tak uvidíme..

Na výstavě byl i kámoš Lexík, a holky Medunka, Eiminka, Tasynka.. Všichni získali krásné ohodnocení! Gratulujeme!

tady jsem s tátou: Cid Stamo-Bad

Po výstavě jsme opět šli k rybníku i s dalšíma choďákama, bylo nás tam asi 10-12 psů, možná i víc.. :-) Tak byla sranda.. a večer jsem usnul jak mimino.

Další den byla Bonitace a Svod. Já se bonitoval.. Nejprve jsem se musel změřit a ukázat zase zuby. Tentokrát jsem držel úplně ukázkově..Až se panička divila.. No a pak se dělali povahy. Na louce kde opět pražilo sluníčko.. tak to jsem zase moc neposlouchal.. měli jsme kousek jít u nohy a pak někdo něčím zarachotil ..ani jeden pes se neotočil, akorát moje zvědavá panička :-) Potom se procházelo skupinkou lidí, a tou se prošlo ještě jednou ale i s cizím psem.. Tedy pro mě nebyl cizí, byl to Speeda! Tak jsem si s nim chtěl hned hrát.. To jsem ale asi neměl.. Když mě později panička lákala na pískací činku.. běžel jsem pro ni, ale pak jsem uhnul a lehl si pod stůl, kde psali rozhodčí posudky do stínu.. Paničko přece si nemyslíš, že v takovém parnu budu lítat za hračkou.. Obrazek

Další část byla podobná výstavě, takže se zase běhalo v kruhu.. To dopadlo taky dobře, takže jsem CHOVNÝ !! 

Bonitační kód :A3,I1,K3,W2,Z9

FOTKY Z CELÉ AKCE :

 http://kruger.rajce.idnes.cz/foto_Orion%2C_klubovka%2C_bonitace/#album    

 Bylo to tam moc fajn! A příští rok určitě pojedeme zase!    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

(Speedy a Wilík, 11. 8. 2008 15:33)

Ahoj Frediesku, ještě jednou ti s Wilíkem a paničkou gratulujeme, byl to opravdu úspěšný víkend a jsme rádi, že jsme tam jeli.A jak se jinak máš kámo????My dobře, páníci s námi byli na chatě a tenhle týden jedeme zase. Prý si musíme ještě užít volna, dokud se ještě nenarodila naše nová paninka. Byl tam s námi i malý chlapeček asi 3 měsíční a oběma se nám moc líbil. Já jsem ho hned pořádně umyl, protože se mi zdál ušmudlaný a Wilík ho hned vzal za svého a hlídal ho. Dokonce když si ho potom jeho maminka odnášela, tak jí nechtěl pustit. Byl tam ale taky ještě 6ti letý kluk, který si s námi celý víkend hrál. Hráli jsme s ním fotbal, a házel nám talíře, pak jsme se s ním váleli v trávě a víš co, Fredie????Hrozně se na Nikolku těšíme, protože jsme díky tomu víkendu zjistili, jaká zábava nás čeká. A hned jak to bude možné, tak malou přivezeme ukázat i tobě, to se neboj, přeci jsi náš kámoš, ne???Tak se měj hezky a pozdravuj páníky.