Jdi na obsah Jdi na menu
 


První obrany

13. 1. 2008

13.1.2008

Bráník- první obrany

Obrazek

Panička zase brala košík, takže to bude nějaký výlet, jupí! Jak jsem se těšil, tak jsem i v pohodě zvládl dlouhou cestu metrem, dokonce i s přestupem:) A když jsme konečně dorazili na místo srazu, čekala tam na nás erdelterierka Živa s tetou Monikou.. A za chvíli už pro nás přijela teta Denisa se Speedym a Wilíkem a všichni jsme se nacpali do 1 auta a jeli na cvičák do Bráníka. Tam nás pustili a my se honili a klouzali po zamrzlé ploše..  Jenže pak nás zavřeli do ošklivých kotců.. A když pro mě panička přišla, oblékla mě  do postrojku a prý- jdeme na obranu.. Nevěděl jsem co to bude. Ale zdálky jsem uviděl Wilíka a Živu, tak jsem se za nima rozeběhl, jenže postrojek mě zastavil a panička mě nikam nepustila.. Do toho tam uprostřed, běhal nějaký chlap a vydával podivné výkřiky a mával na nás obuškem a hadrem..  To jsem fakt nechápal. Tak jsem se rozštěkal a skákal na paničku ať si se mnou hraje.. Ale ona mi furt nutila toho chlápka.. Tak jsem mu vzal ten hadr, ale přetahovat jsem se chtěl s paničkou.. Všichni okolo štěkali a vrčeli na toho chlápka. No řeknu Vám, byl to hrozný zmatek..

Na videu jsou tedy spíš kluci- Speedy a Wilík- jó oni už to mají víc zmáklí:-)  http://www.youtube.com/watch?v=Lz0CiIIrLW4

Ten den jsme ještě zajeli na louku se vyřádit a taky si trochu zacvičit.. Takže jsem pak večer padnul do pelíšku a hned usnul.. Byl to fajn den.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář