Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zoo Dvůr Králové

1. 6. 2008

 Výlet do ZOO - Dvůr Králové

 Tak konečně se po dlouhé době panička domluvila s tetou Bárou a jelo se s Annie a Dixinkou do Dvora Králového.. Tam se k nám přidala ještě ségra Annie-  Goldie. Takže nakonec jsme byli hezká parta 4 psi a 3 paničky a vtrhli jsme do zoo.. Hned na začátku se na nás přišel podívat tygr. Pak se šlo dál. Antilopy, zebry, žirafy a velbloudi, ty se mi líbili.., sloni, nosorožci, opice.. Bylo ale dost vedro, no nebýt u pelikánů plot, tak tam k nim skočim. :-) Taky jsme museli párkrát pózovat..  Bohužel panička má rozbitý foťák, ale ukážu vám fotky od holek..

Obrazek

U některých pavilonů jsme čekali na paničky, protože dovnitř psi nesměli.. Panička tam prý zahlédla i našeho Felixe (krajtu).. Ale byl o dost větší než ten co ho máme doma. Tak ten náš Felix je ještě mimčo. Byla tam i krajta tmavá která zahřívala vejce a nějaké dítko řikalo rodičům, že má škitavku :-) Když jsme vyšli ven napadlo paničky, že by bylo fajn se jít někam vykoupat.. Tak jsme jeli do Smiřic k vodě. To bylo opravdu super! Smočit kožich jsme chtěli všichni.. Holky skákali šipky, a Annie plavala s tetou Bárou do hloubky.. To já na ně čekal hezky u břehu. Goldie si tam vyhrabala díru a když jsem se chtěl podívat, tak na mě štěkala, že si mám hledět svýho. No jo hlídala si jí. Ale překvapil jsem paničku, když mi házela klacek do vody- skoro ukázkově jsem jí ho donesl z vody. Jsem přeci musel ukázat holkám, že taky umim plavat.. panička měla radost. Vždycky jsem klacek upustil v půlce cesty, nebo pro něj vůbec neplaval.

Byl to skvělej výlet! Těšíme se na další!

 

P6011031 - klikni pro větší velikost

Další fotečky od Annie najdete zde:

http://hlozi.rajce.idnes.cz/1.6.08_ZOO_Dvur_Kralove/

A zde fotečky od Goldie:

http://www.goldie.wbs.cz/ZOO_Dvur_Kralove__Smirice.html

Obrazekpózování :-)

Obrazek Tady Fredie plave s Goldie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ty ses měl

(Speedy a Wilík, 7. 6. 2008 21:17)

Ahojky Frediesku,
teda ty ses ale měl, to je super, že už jsi konečně začal panince nosit klacíky z vody.My zase máme paninku pořád doma, teda 3 dny tu nebyla a páník toho byl dost smutný, tak jsme byli nervozní co se děje. On nám to tedy říkal, ale nerozumněli jsme mu ani slovo. Tvoje paninka to ale určo bude vědět, tak se jí zeptej. Od té doby co se vrátila, tak je pořád s námi. Dokonce ani v týdnu neodchází, jako vždycky, tak jsme moc rádi. Dokonce nás vzala na velikou tůru. Našla cestu od nás z domova až do oblíbeného Hostivaře k vodě, Cesta je skvělá, lesem nebo loukou, můžeš si vybrat. Někdy tě tam určo vezmeme. Ale je to štreka, prý asi něco kolem 14ti km ne-li víc.Paninka ale uznala sama, že to dost přehnala, zkuhrala totiž celou noc. Budeme mít totiž novou paninku. Teda zatím roste té naší v bříšku, ale už jen chvilinku a bude tu s námi. No a z toho právě paninka zkuhrala, už má totiž docela veliký bříško a proto to pro ní bylo moc náročné. Ted už je zase v pořádku a zase si s námi hraje.
Jinak do Rokycan určo jedeme, tak se tam uvidíme.
Měj se krásně a v Rokycanech papa