Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Kamarádi:

Gwen Artesia Bohemica

Prakticky jsem vyrůstal s kámoškou Enynkou- zlatou retrívřicí od tety Báry. Naše paničky byly kolegyněmi v práci, a často nás brávaly s sebou. Teď už se nevídáme tak často, ale když to vyjde tak řádíme jak blázni :)

Obrazek Tady spolu plaveme v řece.

Obrazek honička

http://www.gwen-ab.wbs.cz/index.php?menu=7

Další skvělá kámoška je Enynky spolubydlící Dixinka. Je to kříženeček asi bígla a nějakého teriéra. Znal jí odmalička paničky první pejsek Amosek. Dixinka je opravdová dáma, ale když se rozdovádí je  to pěkná čertice a je s ní sranda!

Tady se Dixinka opaluje :)

Obrazek

Další kámoši jsou Speedy - Sirius od Strážné skály

a Wilík - Principio Lukat Gold -oba chodský psi.

Chodíme spolu na výlety i výstavy. A kluci, jelikož jsou starší a zkušenější mě učí bezva lumpárny .:) Speedy je můj starší polobrácha, a s ním není tolik srandy, občas se mě snaží vychovávat. Přesto ho někdy s Wilíkem uštěkáme k honičce.. Zato Wilík je moje krevní skupina. S ním řádíme jak čerti.

Obrazek

http://www.speedysirius.estranky.cz/

Lexus Speed z Gipova

To je můj polosynovec. A je skvělej kámoš, s kterým je vždy sranda.

Obrazek

http://www.lexus-speed.estranky.cz

Čenda

Můj nejnovější kamarád Čenda: je to zlatý retriever a už je to starší chlapák, ale to byste nevěřili jak se mnou lítá, a nejraději v bahně:)

Obrazek

Felix

No,  né že bysme byli nějací velcí kamarádi, ale jelikož už se mnou tráví ty chvilky co páníci jsou v práci a přes terárko si povídáme, tak ho sem taky přidám, aby neřekl:

Je to páníkův had- Krajta

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář