Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

(Dáda a Lex, 25. 11. 2009 7:57)

Ahoj Verčo, ahoj Fredii! Gratulujeme k titulu krajský vítěz v Rychetách. A kdo tentokrát posuzoval?:-) To je prima o vás zase slyšet. :-) Právě jsme s vámi zavzpomínali na naší první výstavu.:-)) Doufám, že se právě v Rychetách ještě někdy sejdeme. Letos nám nevyšel termín, ale měla jsem jí v merku, tak snad příště. Mějte se krásně.

PF 2009

(Dáda a Lex, 21. 12. 2008 10:47)

Ahoj Frediesku a paničko! Jdem vám popřát krásné Vánoce v novém domově, hodně dárečků pod stromečkem a do Nového roku jen to nejlepší, hlavně zdraví, štěstí a pohodu. Doufám, že už se panička rozjezdila a brzy se někde uvidíme.:-) Tak zatím papa

Ahoj všichni

(Fredie, 17. 9. 2008 9:12)

Ahojky všichni: Speedo, Wilíku, Lexíku i Anninko s Dixinkou :-) Moc Vás všechny zdravím, přemluvim paničku abychom se s vámi brzy viděli.. Už se mi stýská!! Chystáme se na mezinárodní výstavu do Letňan v listopadu.. Tak zatim pa- Fredie

Pozdrav

(Lexus, 17. 9. 2008 8:51)

Ahoj kámo! Dlouho jsme se neviděli, už se nám začíná stýskat! Chystáte se s paničkou v říjnu do Kolína? Já jo, tak doufám, že se uvidíme a zablbneme.:-))

Ahooooj

(Speedy a Wilík, 14. 9. 2008 21:05)

Ahoj Frediesku, tak jak se máš ty kluku? Jsme o tobě s Wilíkem dlouho ani neslyšeli, natož tě viděli. Teda my toho teď máme moc na starosti, to víš, panince se blíží termín kdy nám přivede na svět novou paninku, tak jí musíme hlídat, chránit jí a pomáhat se vším co jde. Wilík jí pořád něco nosí(kabelku, nákup) a já jí zase střežím jako ostříž. V noci s ní chodím na záchod, aby se nám neskutálela ze schodů apod.Ale až bude v pořádku alespoň panička, tak že si někdy s paničkou uděláte výlet a stavíte se u nás. Víme totiž už tu novinu, že už brzy budete mít s paninkou auto, tak pak bude cesta k nám pro vás suprácká, no ne? Tak se měj fanfárově a brzy se ozvi.Pac a pusu Speedy a Wilík

Gratulace!!

(Annie a Dixi, 5. 8. 2008 21:30)

Fredie, moc gratulujeme k uchovnění!!!

Ahojky

(Annie a Dixi, 10. 6. 2008 23:01)

Ahojky, tak ti taky jdeme zanechat nějaký písmenka..To jsme si ten výlet s paničkama parádně užili, co??Hlavně to koupání bylo bájo...Doufáme, že zase panička něco vymyslí..Teď mluví o ZOO ve Zlíně, ale tam asi pesani nesmí, takže pojede sama, no teda asi s někym, ale neví zatím s kym...Ale slíbila nám, že s námi zase někam vyrazí, tak doufáme, že se přidáte!!!Ona dá paničce určitě vědět!!
Zatím se mějte fajnově a načmuchanou...

Už to víš????

(Speedy, 7. 6. 2008 21:19)

Se musím pochlubit,
můj synek Lexík tuto sobotu složil zkoušky ZZO, tak jsme na něho všichni moc pyšní a museli jsme tu skvělou novinu poslat dál

Gratulace

(Dáda a Lex, 22. 4. 2008 10:40)

Frediesku, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku! Doufám, že ti panička přinese z práce nějakou dobrůtku chichi. Jinak se ti taky musím pochlubit, že jsem v neděli dostal v Budějovicích svůj první CAJC a taky jsem se tam sešel s tvým tatínkem! Paničky spolu trénovali v kruhu a taky povídali a musím ti říct, že mají z tvých RTG DKK velkou radost. Tvůj taťka je velkej fešák! Rozhodší mu sice tentokrát dala Výbornou 3, ale pro nás pořád zůstává Výborným číslo 1.

Ahojky

(Bára a holky, 9. 4. 2008 21:09)

Děkujeme za fotečku!!
Zase nás přijeďte navštívit!!!

Dík

(Fredie+ Verča, 9. 4. 2008 18:20)

Jsem vážně ráda, že to tak dopadlo.. Tak ještě uvidíme jak na bonitaci v létě.. :)

DKK

(Dáda a Lex, 4. 4. 2008 19:31)

Paráda Veru!! Moc a moc gratujeme!! Nám to tenhle týden taky přišlo :-)

0/0

(Lenka F., 4. 4. 2008 17:24)

Gratulace !!! Moc gratulujem k RTG DKK .To je bezva!!!!

Moc Díky

(Fredie+ Verča, 31. 3. 2008 9:35)

Moc díky Lexíku i tobě Barčo s holkama! Nedostala jsem se na net dřív, až teď v práci. O výstavě napíšu.. A na přesné výsledky rentgenu si ještě chvilku počkáme. Jsem tedy dost nervózní, ale snad to dopadne dobře.. Verča

Gratulace

(Bára a holky, 26. 3. 2008 21:43)

My se taky připojujeme ke gratulacím, jak k ocenění na výstavě, tak k výsledku DKK!!!
Nechtěli jsme sem sice psát, když to ještě není od Verči na stránkách,ale když už nás předběhli jiní, tak proč ne....Takže MOCINKY gratulujeme a těšíme se na vás v pátek (snad)!!!!

Gratulace

(Lex a Dáda, 24. 3. 2008 20:00)

Ahoj Fredie a Verčo. Moc gratulujeme k nádhernému ocenění na mezinárodce. Máme z vás velkou radost, jen tak dál! My jsme si to hned mysleli, že se Frediesek potatí:-)) to je prima. Cida jsme viděli poprvé vloni na mezinárodce v Budějovicích, je to krásný pes, byl i nádherně předvedený a dostal tam tehdy, podle mě zcela zaslouženě, BOBa.

ahoj Lexi

(Fredie+ Verča, 6. 3. 2008 9:19)

Ahoj Dádo a Lexi, jo jo chystáme se na mezinárodku do Letnaň.. a pak ve středu pojedeme spolu na ten rentgen.. Dokonce jsem si vzala ten týden v práci dovolenou..:) A doktor tam snad bude fajn. Fredie na očkování udělal pěknou ostudu, začal strašně jančit, jak kdyby mu měli něco řezat.Tak doufám, že na tom rentgenu bude v klidu. :)
Zatím se mějte. Verča

Výstava

(Dáda a Lex, 3. 3. 2008 15:05)

Ahoj Verčo a Fredie! Děkujeme za gratulaci a za návštěvu stránek. To je prima, že se taky chystáte na výstavu, jdete v Praze na mezinárodku? Myslím si to dobře? Budeme na vás myslet a držet palce....a to pak týden na to, ve středu, spolu vlastně budeme na DKK, že jo. :-) Už jsme si prohlíželi na netu ordinaci, rentgen, čekárnu....myslím si, že se máme na co těšit, prostředí tam mají moc pěkné, ještě aby se nám líbil taky pan doktor, viď Frediesku.:-))

Prochajda

(Lenka - Tasy, 27. 2. 2008 19:09)

Koukala jsem na fotky z Karlštejna.Mohla bys mi Veroniko,poslat v meilu..jak a kudy jste to šly.? že bychom tam udělali výlet...:-)

Ahojky Lexíku

(Fredie, 22. 1. 2008 9:22)

Už se taky těšim na léto.. Ale dobrá sranda taky je, když při procházce najdu bahnitou louži a skočim do ní.. To se tedy panička už zlobí.. Tak pak na ní dělám kukuč, jako že jsem si nevšiml, že v té louži ležím a raději poslechnu.. Tak zatím se měj a už se na tebe těším.. PA Fredie