Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajská výstava - Rokycany

14. 6. 2008

Krajská výstava ROKYCANY

     Tak jsme zase vyrazili na výstavu. Tentokrát do Rokycan na 43.Podbrdskou krajskou výstavu psů. Teta Denisa nás nabrala na Čerňáku a já byl rád, že jede i Speeda. Celou cestu jsme si povídali, takže to docela uteklo.. Výstava se konala na letišti, kousek u lesa a luk .. Na místě jsme se srazili i s Eiminkou, Medunkou a s Tasynkou, které se šly také vystavovat. Všude bylo spoustu psíků, tak jsem paničku tahal, abych se mohl se všema očichat.. Potom jsme šli do nedalekého lesa se proběhnout.. Bylo krásné počasí. A báječná nálada. Byl nás tam navštívit i pan Košan, můj první páníček. Chvíli se čekalo, protože chaďáčci šli na řadu mezi posledníma. A paninka byla trochu nervózní.. nevěděl jsem proč. Až když jsme šli na řadu, jsem pochopil. Tentokrát se mnou nešla do kruhu teta Denisa, ale sama panička. Tak jsem se snažil jak jen to šlo, abych jí nezklamal.. A v pohodě si nechal prohlídnout zuby, až z toho byla panička překvapená jak jsem držel.. ( vždyť jsme to taky trénovali) a v kruhu jsem klusal taky hezky.

V posudku stálo: silný pes dobráho rámce, dobrá hlava, dobře držené ucho, dobrá linie hřbetu, koretní postoj, světlé pálení, dobrý pohyb. 

Dostal jsem známku V1 a stal se vítězem třídy. Nejhezčí na tom bylo, že jsme i dostali malý pohárek! Páníček prý začne stavět nějakou poličku, když nám to tak jde, ať máme kam skládat poháry :-)

Speeda taky dostal pohárek a stal se Krajským vítězem!  Prostě byl to skvělý den!

 VIDEO : http://www.zkouknito.cz/video-rokycany-14-6-2008-prvni-cast?m=3a3da9014f

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rokycany

(Tasy a její smečka, 28. 6. 2008 19:05)

Musím moc pochválit paničku.....předváděla tě moc pěkně...Vůbec nemusí mít obavy předvádět na výstavách.Ještě něco dopiluje a bude to super.Jen co dodělám video(nějak se mi nedostává času),tak to bude na netu.:-)